A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клепачівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хорольської громади

Звіт за проведену роботу у 2018 році

Звіт сільського голови

Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області  

                          за проведену роботу у 2018 році

  

                                                                          Шановна Громадо!

 

Сьогодні згідно Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пропоную Вам заслухати звіт про результати вирішення проблем сільської  ради та вирішення соціально-економічних питань  громади за 2018 рік.

Відповідно до  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» сільський голова є підзвітним, підконтрольним і відповідальним перед громадою – мешканцями села.

Звіт – це не лише можливість підбити підсумки зробленого за минулий рік , а й чудова нагода порадитись з вами щодо визначення пріоритетних напрям-ків діяльності сільської  ради  на наступний період.

Найголовнішим суб’єктом  діяльності будь - якої влади є людина з усіма її  суспільними проблемами. Саме цій стратегічній  меті підпорядкована  робота Клепачівської  ОТГ  і моя, зокрема, як голови. Цього  вимагає і конституційний принцип, в якому   підкреслено,  що  єдиним  джерелом  влади є народ. Тож  і  основою  наших дій була  і  залишається  місцева само-врядність. Без цього  неможливий  розвиток населених  пунктів громади, інтереси яких представляє сільська  рада.

Головною  формою  роботи  була  і залишається сесійна діяльність. Відбулося  17  засідань, на яких прийнято 241 рішення, а також проведено 12 засідань виконавчого комітету, на яких прийнято 92 рішення. Прийняття  цих рішень сприяло оперативному  розгляду  питань, які  потребували  вирішення виключно  на  пленарних  засіданнях, протягом  2018 року.

Робота виконавчого апарату сільської ради спрямована перш за все на створення комфортних умов для жителів громади.

Представляючи та  захищаючи  інтереси виборців, сільська  рада за звітній період розглянула   160 звернень громадян , що на 12 більше ніж у 2017 році.

Із них 142 звернень громадян на  особистому прийомі та 18 звернень надійшло поштою.  За цей період  було 2 колективних звернення та 1 повторне звернення .

Найбільше звернень це звернень комунального господарства, забезпечення дотримання законності та охорони правопорядку та соціального захисту громадян.

Клепачівська ОТГ вже три роки працює у нових бюджетних умовах та демонструє неабиякі досягнення. Тут дбають не тільки про розвиток адміністративного центру, а і про всі населені пункти, які належать до громади.

Як і в попередні роки левову частину видатків було спрямовано на поліпшення галузі освіти. А саме, за рахунок коштів із державного бюджету місцевим бюджетам на розвиток інфраструктури ОТГ було проведено капітальний ремонт класних кімнат 2-го поверху Вергунівської ЗОШ на загальну суму 1428,3 тис.грн. Завдяки допомозі народного депутата України К.Є Іщейкіна одноповерхове та двохповерхове приміщення Шишаківської ЗОШ І-ІІІ ступенів переведено на альтернативне опалення на що витрачено 1025,2 тис.грн. державних коштів та 129,4 тис.грн. із місцевого бюджету. Також для безперебійної роботи системи опалення цього ж навчального закладу проведено реконструкцію комерційного вузла обліку газу на що  використано 137,5 тис. грн. із бюджету громади. А за рахунок коштів із державного бюджету на соціально-економічний розвиток територій в приміщенні Шишаківської школи замінено старі вікна та двері на сучасні енергозберігаючі, сума видатків за даними видами робіт склала 110 тис.грн.

Також, у 2018 році в розвиток освіти сільською радою залучалися і додаткові кошти з інших джерел. Так, проект сільської ради «Капітальний ремонт покрівлі Вергунівської ЗОШ І-ІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області» став переможцем обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Полтавської області. Це дало можливість залучити додатково  500,00 тис. грн. з обласного бюджету, інші кошти у обсязі 365, 1 тис. грн.  виділено з місцевого бюджету, а ще 57,00 тис.грн. надійшло від СВК «Перемога».

Звичайно ж реформа освіти торкнулася і наших шкіл. Так, згідно з вимогами норм нового законодавства у сфері освіти у 2018 році за кошти місцевого бюджету було придбано комплекти класних меблів, учнівські дошки та учительські комплекти на загальну суму 387 тис.грн. Всі педагогічні працівники отримали винагороду за сумлінну працю до професійного свята – Дня вчителя та до Нового року.

            Поза увагою не залишаються і заклади культури, для роботи та розвитку яких було придбано за кошти місцевого бюджету акустичну систему та  стабілізатори на загальну суму 80 тис.грн. На підписку періодичних видань на 2018 рік із місцевого бюджету використано 17,8 тис. грн., що дало можливість забезпечити періодикою всі бібліотеки  та будинки культури громади. Також  працівники сільських закладів культури за виділені кошти з сільського бюджету власними силами та з допомогою працівників КП «Комунсервіс» провели поточні ремонти у своїх закладах.

Крім того, знову ж таки завдяки фінансовій підтримці Констянтина Іщейкіна та коштів місцевого бюджету, облаштовано березовий сквер у с.Клепачі на суму 864,1 тис.грн. та придбано дитячий ігровий майданчик у село Вергуни на 50 тис.грн. А ще раніше, по весні, встановлено ігрові майданчики в Новачисі та Шишаках.

Також частково відремонтували дороги в селах Клепачі, Шишаки, Новачиха та Вергуни на суму 600 тис. грн. як за кошти місцевого бюджету так і в рахунок соціальних угод із СВК „Перемогою“.  Трактором з причіпом, що перебуває на балансі КП „Комунсервіс“ Клепачівської   сільської ради, проводилося вивезення порослі, аварійних дерев та іншого сміття, що було зібрано на території місць загального користування. Також комунальним підприємством виконувалися роботи по обкошуванню обочин, прочищенню чагарників та санітарному очищенню кладовищ. На утримання служби благоустрою із місцевого бюджету використано коштів у сумі  929 тис.грн.

           У громаді традиційно проводилося вшанування чорнобильців, ветеранів та учасників АТО, дні села, концерти та тематичні заходи. 2018 року із бюджету сільської ради виділено на вручення подарункових наборів чорнобильцям та вдовам, учасникам АТО та ветеранам 29,5 тис.грн.

          Звісно, щоб забезпечити нагальні потреби громади потрібні кошти. Основним джерелом надходжень до бюджету сільської ради є надходження від орендної плати та земельного податку з юридичних та фізичних осіб. І от, восени попереднього року нарешті було вирішено питання про передачу земель  за межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад. Клепачівська сільська рада стала однією із тих громад, що вже підписали акти приймання- передачі земель сільськогосподарського призначення із державної у комунальну власність.    

             Намагається громада підтримати і найменш захищені версти населення. За 2018 рік подарункові набори від виконавчого комітету одержали 16  старожилів громади  (вік яких за 90 років), а також листівку отримав кожний  ювіляр - житель сільської ради. Крім того, 22 онкохворим надано матеріальну допомогу на загальну суму 110 тис.грн.

         Для забезпечення соціальних гарантій жителів Клепачівської громади протягом 2018 року до районного бюджету було передано субвенцій на загальну суму 902,3 тис.грн., в тому числі на вторинну та первинну ланки медицини 357, 3 тис.грн.,  з яких 298,3 тис.грн. кошти місцевого бюджету, для роботи соціальних працівників 472  тис.грн., 5,8 тис.грн. – послуги зв’язку пільговим категоріям населення,  8,7 тис.грн. компенсація фізичним особам, що надають соціальні послуги та  на реабілітацію дитини-інваліда сплачено 10, 1  тис.грн. Також на обласний бюджет перераховано 37 тис.грн. співфінансування  для придбання дидактичних матеріалів та комп’ютерного обладнання для забезпечення якісної та доступної освіти. та 15 тис.грн. – надано субвенції з місцевого  бюджету ВП ГУНП у Полтавській області на придбання матеріалів для поточного ремонту кабінетів відділу поліції.

           Чимало зроблено за рік, але ще більше треба зробити. Основними і  першочерговими завданнями на 2019 рік залишаються завершення робіт по ремонту шкіл, сільських будинків культури, медичних закладів, доріг, вуличного освітлення та багато іншого.

          

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь