Нові традиції в об’єднаній громаді

19 грудня, у День святого Миколая, Клепачівська громада у дружньому колі відкрила новорічні ялинку. У центрі села Клепачі зібралися учні початкових класів місцевої та навколишніх шкіл, вихованці дитячого садка, місцеві жителі.

Відкрив свято Клепачівський сільський голова Микола Миколайович Новоселецький. Від чистого серця побажав усім присутнім, щоб Святий Миколай приніс у кожну оселю тепло, добро, мир, злагоду, достаток і благополуччя.

Концертну програму підготували учасники художньої самодіяльності Вергунівського та Новачиського будинків культури та Клепачівського сільського клубу. Зокрема біля ялинки звучали щедрівки, пісні про Миколая у виконанні ансамблів «Червоні маки», «Сусідоньки», «Черемшина», дуетів «Калина» та «Анюти». Ведучий свята – Миколай,  провів конкурси для дітей та вручив кожному гостинці.

Сподіваємося, свято стане доброю традицією в об’єднаній громаді, а в новому році здійсняться найзаповітніші бажання кожного!