Сарана і інші

Надзвичайно спекотні  погодні  умови  останніх  днів  сприяють  можливій  появі  та  подальшому  їх  розвитку таких  небезпечних  шкідників  як  лучний  метелик,сарана (в  т.ч. італійський  прус),чортополохівка,бавовникова  та  інші  совки,що  становить  загрозу в  першу  чергу збереження  посівів  кукурудзи,соняшнику,сої,цукрових  буряків,багаторічних  трав. Рекомендуємо постійно  здійснювати  моніторинг  посівів  сільськогосподарських  культур, луків, присадибних  ділянок, земель  запасу  та  інших  неорних  земель.

В  разі  виявлення  вогнищ  шкідників  чи  невідомих  шкодочинних  об`єктів  терміново  повідомляти  Державного фіто санітарного  інспектора району  та  оперативно  локалізувати  і  обробити  заселену  площу  одним  з  рекомендованих  пестицидів  згідно  "Переліку  пестицидів  та агрохімікатів  дозволених  до  використання  в  Україні" з  дотриманням  регламентів  їх  застосування,санітарно-гігієніччних  норм  та  правил (не  ближче  як  300  метрів  до  жилих  будівель  та  об`язковим завчасним  повідомленням  населення  та  власників  пасік). Забороною  обробітку  квітуючих  рослин в т.ч. бур`янів.

Просимо  з  розумінням  віднестися  до  вирішення  даного  питання.