До 34 річниці ліквідації аварії на ЧАЕС та з нагоди 75 річниці Великої Перемоги

Напередодні дня вшанування жертв Чорнобильської трагедії учасники ліквідації аварії та члени родин загиблих ліквідаторів від Виконавчого комітету Клепачівської сільської ради отримали продуктові инабори. У кількості 68 штук такі продовольчі набори  були вручені працівнками  виконавчого комітету кожному, хто причетний до ліквідації наслідків аварії.

Також, з нагоди 75 річниці Великої Перемоги 39 наборів вручили учасникам бойових дій на території інших держав, учасникам АТО та єдиному ветерану другої світової війни Куцю Михайлу Мефодійовичу. Наша пам*ять про вас - найвища міра подяки і шани. Тож бажаємо вам незламності духу, здоров*я і благополуччя.