A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Клепачівська громада
припинила діяльність, увійшла до складу Хорольської громади

Про інформування щодо деяких питань проведення основного та пробного ЗНО у 2019 році

Департамент освіти і науки облдержадміністрації доручає забезпечити інформування випускників, які реєструвалися на пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі - ЗНО), що 25 лютого 2019 року на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти у розділі „Пробне ЗНО”, „Особистий кабінет” розміщені запрошення-перепустки з адресами пунктів тестування  для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО) 2019, додатком до запрошення є Картка учасника пробного ЗНО 2019 року, яку учасник у пункті проведення пробного ЗНО надає для проставляння відміток про проходження пробного тестування, та схеми доїзду до пунктів проведення пробного ЗНО. Запрошення та Картку необхідно роздрукувати самостійно (формат pdf).

Визначити результати пробного ЗНО можна за допомогою онлайн-сервісу, який буде відкрито 16 березня. Докладно процедуру визначення результатів пробного ЗНО описано в інформаційних бюлетенях „Як визначити результати пробного ЗНО”, які учасники отримають після проходження тестування з кожного навчального предмета.

При цьому наголошуємо, що реєстрація на пробне ЗНО вважається завершеною, якщо учасники направили оригінали реєстраційних заяв на адресу Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

З метою якісної підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання  випускники можуть взяти участь у семінарах-тренінгах з усіх предметів, які проводитимуть провідні викладачі фахових кафедр Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка                          02 березня 2019 року об 11.00 в навчальному корпусі № 2 (м. Полтава,           вул. Остроградського, 2).

Крім того, доручаємо забезпечити ознайомлення учасників зовнішнього незалежного оцінювання, їх батьків про особливості проведення ЗНО, зокрема щодо пункту 4 розділу ХІ. Порушення процедури проходження або проведення зовнішнього оцінювання Регламенту роботи пункту проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2019 році, затвердженого наказом УЦОЯО від 16.01.2019 № 8в, а саме:

 

„4. Учасник позбавляється права на виконання сертифікаційної роботи, якщо він:

1) має небезпечні предмети та/або речовини, що становлять загрозу для життя та здоров’я учасників;

2) використовує в пункті ЗНО засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації;

3) протягом часу, відведеного для виконання сертифікаційної роботи:

заважає іншим учасникам виконувати сертифікаційну роботу;

спілкується з іншим учасником під час виконання сертифікаційної роботи; 

списує відповіді на завдання сертифікаційної роботи в іншого учасника;

виносить з аудиторії матеріали зовнішнього оцінювання (зошит із завданнями сертифікаційної роботи, його окремі аркуші (частини аркушів), бланк(и) відповідей);     

має при собі та/або на робочому місці засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади, що не передбачені процедурою зовнішнього оцінювання (крім дозволених пристроїв медичного призначення, про наявність яких учасник повідомив працівникам пункту ЗНО до початку виконання сертифікаційної роботи);

4) не виконує вказівки та вимоги працівників пункту ЗНО щодо процедури проходження зовнішнього оцінювання;

5) псує майно закладу чи осіб, які перебувають у пункті ЗНО.

6. Учасник, стосовно якого прийнято таке рішення, повинен здати бланк(и) відповідей старшому інструктору та залишити аудиторію.

Після оформлення документів учасник повинен залишити пункт ЗНО”.

 

Звертаємо увагу, що такі ж вимоги застосовуватимуться і до учасників пробного тестування (16 та 23 березня 2019 року).

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь