Діти з ансамблю "Чисті роси" взяли участь в обласному фестивалі "Різдвяна феєрія"

20 учнів з Вергунівської та Шишаківської ЗОШ виступили на обласному фестивалі театралізованого вертепного дійства "Різдвяна феєрія".  Свято розпочалося у Свято-Успенському кафедральному соборі, де учасники дійства (23 колективи ) всі разом виконали "Добрий вечір тобі, пане господарю". Після цього сформували колону й із піснями вирушили на Театральну площу. Учасники від громади - колектив "Чисті роси" , під керівництвом Вікторії Глущенко підготували сценарний план і, як годиться, вертепну атрибутику.  За участь в обласному фестивалі учасники  отримали подяку  та солодку нагороду за колядку.