новини громади

У с.Вергуни встановлено пам'ятник жертвам Голодомору 1932-1933 рр.

За ініціативи сільського голови Миколи Новоселецького та рішення Виконавчого комітету Клепачівської сільської ради, на виконання указів президента України та з метою вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років на сільському кладовищі у с. Вергуни було встановлено пам'ятник. Примусова сталінська колективізація торкнулася і наших сіл та хуторів. Загальну чисельність жертв голодомору встановити неможливо. Лише за приблизними підрахунками, як пише у своїй книзі про с. Вергуни О. Г. Зайченко, загинуло понад 100 осіб. Цілі села, сім'ї, діти - втрати страшні... Не дамо цій трагедії повторитися! Вічна пам'ять жертвам голодомору 1932-1933!

08:45 15.09.2020

Професійні фотографи і любителі можуть взяти участь у фотозмаганні «Вікі любить Землю»

З 1 по 31 липня пройде українська частина міжнародного фотоконкурсу «Вікі любить Землю», присвяченого пам’яткам природи України. Переможці та найактивніші учасники отримають цінні призи, а найкращі конкурсні фото природи України будуть змагатися на міжнародному рівні.

10:16 26.06.2020

Опитування : Як COVID 19 вплинув на права жінок в Україні?

Асоціація жінок-юристок України "ЮрФем" звертається  з проханням  у проведенні  опитування  присвячене темі «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні», яке здійснюється за підтримки Програми розвитку ООН у партнерстві із Апаратом урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості». https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfUVeIrIwARvwmzFxaOARHnvRu8PTMbBzmn6A9z0PN7qL32Gw/viewform Опитувальник просимо заповнити до 12 червня. Опитування відкрите для всіх та стосується сімейної і трудової сфери.   Якщо виникають додаткові питання, телефонуйте - 067 617 20 02  офіс ЮрФем.

10:09 09.06.2020

Дослідження ООН Жінки «Оперативна гендерна оцінка становища та потреб жінок у контексті ситуації з COVID-19 в Україні»

09:56 09.06.2020

Конкурс "ВІРШ У КАДРІ"

З 27 травня по 22 червня 2020 року пройде конкурс #Вірш_у_кадрі, головною метою якого є популяризація найкращих надбань української класичної та сучасної поезії, збільшення україномовного контенту у популярних соціальних мережах.

08:56 02.06.2020