День села у Вергунах

Дата: 15.10.2016 12:19

15 жовтня 2016 року с. Вергуни відзначило своє 500-річчя. З нагоди свята у будинку культури було проведено концерт. Вергунян вітали: голова Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області Микола Миколайович Новоселецький, голова правління СВК «Перемога» Анатолій Григорович Пасюта, депутат обласної ради Мухтаров Фахраддін Аладдін-огли, колишній директор Вергунівської ЗОШ І-ІІ ст. Олексій Григорович Зайченко.

Сільський голова Микола Новоселецький, вітаючи земляків зі святом, бажав міцного здоров’я та добробуту громаді, а селу розквіту. Анатолій Пасюта у вітальному слові наголосив, що село кращає завдяки співпраці сільської ради із господарством.

За сценарієм свята увага була приділена всім категоріям жителів села. Вшановували щирими словами, задушевними піснями та запальними танцями подружні пари, які прожили у парі 40, 35, 30, 25 та 20 років, старожилів, тих, хто 15 жовтня святкував свій день народження, наймолодшого жителя села, багатодітні родини, сім’ї, до яких цьогоріч завітав лелека, а за рік у сільську родину додалося четверо малюків.

У концертній програмі брали участь аматори художньої самодіяльності Вергунівського, Новачиського та Шишаківського будинків культури. Глядачі тепло зустріли наймолодшу учасницю концерту Анюту Гриценко, яка виконала чудову пісню про родину. Душевним виконанням пісень порадував дует «Калина» Новачиського СБК, а жіночий ансамбль «Сусідоньки» новими піснями в репертуарі.

По закінченню святкового концерту бажаючі смакували кашею та шашликом , а діти – ще й солодкими гостинцями.

Велика вдячність сільському голові Новоселецькому М.М. та Клепачівській сільській раді Хорольського району Полтавської області , голові правління СВК «Перемога» Пасюті А.Г. , працівникам культури та учасникам художньої самодіяльності за активну участь у проведенні свята.

Наснаги вам, терпіння, злагоди у родинах, професійних та творчих здобутків.