Заклади культури сільської ради отримали новеньке вбрання для вокальних колективів

Дата: 01.12.2020 09:58
Кількість переглядів: 385

З метою фінансової підтримки та  створення належних умов для проведення культурних заходів наприкінці літа  за рішенням сесії Клепачівської сільської ради було виділено кошти на придбання сценічних костюмів для вокальних колективів закладів культури громади.  Днями уже всі отримали замовлені костюми, - більше 50 одиниць, - чоловічі сорочки та жіночі блузки, жіночі та дівочкві костюми, плаття та спідниці. Сподіваємось, що  карантин закінчиться, рівень захворюваності усе ж знизиться, а віддані пісні виконавці, які чекають зустрічі із глядачем, незабаром вийдуть на сцену у чудовому новенькому вбранні!