28 листопада в Україні відзначають День пам’яті жертв голодоморів 1932–1933 років.

Дата: 26.11.2020 15:51
Кількість переглядів: 24

Серед найбільш трагічних сторінок історії українського народу, особливе місце займає Голодомор 1932-1933 років. Внаслідок зумисних дій комуністичної влади впродовж декількох років Україна втратила близько 10 мільйонів життів. З огляду на масштаби, жорстокість і цинізм здійснення Голодомору, історія сучасної Європи не має аналогів подібних злочинів. У мирний час і за сприятливих природно-кліматичних умов від голоду загинули мільйони людей.

Щороку у четверту суботу листопада в Україні, що є Днем пам’яті жертв голодоморів, в Україні проходять масові заходи із вшанування пам’яті невинних жертв Голодомору 1932-1933 років.

28 листопада в Україні о 16:00 пройде акція «Запали свічку пам’яті» – щоб долучитися, достатньо запалити свічку на своєму вікні.