Від Української бібліотечної асоціації

Дата: 02.06.2020 08:56

З 27 травня по 22 червня 2020 року пройде конкурс #Вірш_у_кадрі, головною метою якого є популяризація найкращих надбань української класичної та сучасної поезії, збільшення україномовного контенту у популярних соціальних мережах.

Форум Видавців проводить конкурс спільно з книжковими блогерами: Іриною Юрченко (instagram.com/irinyurch/), Тетяною Морарь (instagram.com/te.more/) та Лілією Гордієнко (instagram.com/big_book_blog/).

??Тема конкурсу: «Кохання». Учасники можуть обрати вірш або уривок з вірша будь-якого автора українською мовою, який відповідає темі конкурсу. Учасниками можуть стати особи, віком від 18 до 102 років.

Переможців оголосимо 22 червня 2020 року на сайті bookforum.ua та на наших сторінках у соціальних мережах.

Переможець або переможниця конкурсу отримає брендовану футболку і торбу книжок від «Форуму видавців».

????Положення про проведення конкурсу та реєстраційна форма доступні на сайті https://bookforum.ua/startuye-vseukrayinskyj-konkurs-virsh…/