ОГОЛОШУЄТЬСЯ набір учнів до першого класу!

Заклади загальної середньої освіти Клепачівської сільської ради оголошують прийом документів

до 1 клаce на 2020-2021 навчальний рік

На час карантину буде здійснюватися електронна реєстрація в закладах загальної середньої освіти Клепачівської сільської ради.

Що потрібно зробити для надання документів дитини

до 1 класу на 2020 - 2021 н.р.

1. Зателефонувати директору школи та домовитися про зустріч , щоб уникнути натовпу та черг при наданні документів.

2. Прийти в зазначений час з усіма необхідними документами.

3. Надати документи , написати заяву.

Набір учнів до першого класу відбувається відповідно до:

• Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом МОН України від 16.04.2018 № 367;

Для зарахування дитини до першого класу необхідно:

1.    Заява (з пред’явленням документа, що засвідчує особу заявника) визначеного зразка від одного з батьків/опікуна (бланк заяви видається навчальним закладом).

2.    До заяви додати такі документи:

• копія свідоцтва про народження дитини (оригінал мати для звірки);
  • медична довідки за формою № 086-1/о «Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу  про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду»;
  • копія або оригінал висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини (у разі наявності);
  • довідка про місце проживання (копія паспорта одного з батьків, адресна картка, довідка про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи, документи на право власності житлом або на право користуванням житлом, довідка про проходження служби у військовій частині).

Відскановані документи Ви маєте можливість надіслати на електронні адреси шкіл :

1. Вергунівська загальноосвітня школа I-II ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області vergunzoh@ukr.net.
    2. Новачиська загальноосвітня школа I-II ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області novachihaschool@ukr.net.
    3. Шишаківська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів Клепачівської сільської ради Хорольського району Полтавської області sigma307@ukr.net.
    4. Клепачівський заклад загальної середньої освіти  "Початкова школа" Клепачівської сільської ради Хоролського району Полтавської області
      NVK_Klepachi@ukr.net.

ЛАСКАВО ПРОСИМО ДО НАШИХ ЗАКЛАДІВ ОСВІТИ!!!