На сільському кладовищі у с.Вергуни було встановлено пам'ятник жертвам голодомору

За ініціативи сільського голови Миколи Новоселецького та рішення Виконавчого комітету Клепачівської сільської ради, на виконання указів президента України та з метою вшанування пам'яті жертв голодомору 1932-1933 років на сільському кладовищі у с. Вергуни було встановлено пам'ятник. Примусова сталінська колективізація торкнулася і наших сіл та хуторів. Загальну чисельність жертв голодомору встановити неможливо. Лише за приблизними підрахунками, як пише у своїй книзі про с. Вергуни О. Г. Зайченко, загинуло понад 100 осіб. Цілі села, сім'ї, діти - втрати страшні...
Не дамо цій трагедії повторитися!
Вічна пам'ять жертвам голодомору 1932-1933!