ПОНОВЛЕННЯ ДОГОВОРУ ОРЕНДИ ЗЕМЛІ: НОВІ УМОВИ

З 16  липня 2020 року набрали чинності зміни до Земельного кодексу України та  Закону України  «Про оренду землі», якими врегульовано порядок поновлення договорів оренди землі та відокремлено його від процедури укладення договору оренди землі на новий строк.

08:10 23.07.2020

ПрАТ "ЕЛЕКТРОМОТОР"

Завод-виробник електродвигунів і мотор-редукторів малого габариту ПрАТ "ЕЛЕКТРОМОТОР" виробляє індивідуальні доїльні установки "Доярочка", практичні для особистих селянських господарств, сімейних ферм та фермерських господарств.

15:04 06.07.2020

Вимоги до прийняття на військову службу за контрактом осіб рядового, сержантського і старшинського складу до Десантно-штурмових військ Збройних Сил України.

08:50 24.06.2020