День Збройних Сил у Клепачівській громаді

Відбулися урочистості з нагоди відзначення Дня Збройних Сил України в закладах культури Клепачівської сільської ради. Це свято, яке вчить гідності  і прагненню до незалежності . Свято, яке уособлює кожного чоловіка, - малого чи дорослого, як боронителя рідної землі.

На хвилі піднесеного настрою була проведена концертна програма у Вергунівському, Новачиському та Шишаківському сільських будинках культури.  У цей день лунали слова вдячності і найщиріших побажань на честь усіх тих, хто проходить службу у лавах Збройних Сил України, а також ветеранів, учасників бойових дій, які покликані до боротьби за власне вільне майбутнє.

Свої музичні номери глядачам готували ансамблі «Мереживо», «Сусідоньки», «Червоні маки», «Черемшина», дует «Калина» та чоловічий ансамбль, а також сольні виконавці будинків культури.

Дай же Боже нашим захисникам сили, здоров’я і наснаги, віри і витривалості, надійного дружнього плеча поруч. Миру нам на нашій землі.