У День Конституції святкували День села в Іващенках

Цього року традиційно від початку літа стартували Дні села у Клепачівській територіальній громаді. Наприкінці червня, в день Конституції України, святкування проходило в Іващенках. Село хоча й одне з найменших, але люду в той день зібралось чи не з усієї громади. Відкрив святкування голова Клепачівської сільської ради Микола Новоселецький. Микола Миколайович привітав присутніх з Днем села. Подякував іващенківцям за їх невтомну працю, любов до рідної землі і побажав усім ще багато років жити під мирним небом України.

З виступами завітали учасники художньої самодіяльності сільських будинків культури та клубу, зокрема ансамблі «Черемшина», «Сусідоньки», «Червоні маки», дует «Калина», Анюта Гриценко та Ліда Горюн. Танцювальні номери були представлені молодшою групою Новачиського СБК та Вергунівської ЗОШ.

По завершенню святкування працівники Виконавчого комітету  та Відділу освіти і культури Клепачівської сільської ради пригощали усіх  смачною кашкою, напоями, діток солоденьким. Охочі мали змогу ще й потанцювати.

Тож дякуємо жителям села за гостинність, учасникам художньої самодіяльності за їх веселі виступи і танці, та працівникам апарату сільської ради за частування.

Відділ освіти та культури

Клепачівської сільської ради