«Павлівська моя земля»

13 липня для павлівчан видалося справжнім святом. Саме цього дня місцеві жителі справляли похрамини та день села. Свято у Павлівці пройшло на високому рівні завдяки спільним зусиллям виконавчого комітету Клепачівської сільської ради, працівників закладів культури та учасників художньої самодіяльності, орендарів та звичайно ж  місцевої громади. Із самого ранку тут активно готувались до одного із найважливіших свят у житті села.

Неподалік, у двох великих казанах  варилась смачна каша, якою після святкового концерту працівники сільської ради пригощали всіх бажаючих та гостей свята. А День села виявився щедрим на гостей – до гостинної Павлівки та її доброзичливих мешканців завітали на свято голова Клепчівської сільської ради Хорольського району Полтавської області Микола Миколайович Новоселецький, директор правління СВК «Перемога» Анатолій Пасюта, представник СТОВ Мусіївське Віктор Олексійович Гапула, в.о. сільського старости Віталій Барило.

Того дня музичні вітання линули ледь не кожному мешканцю села від наймолодшого до найстаршого.  А концертну програму готували учасники художньої самодіяльності Шишаківського, Новачиського та Вергунівського сільських будинків культури  Клепачівської сільської ради.

Дякуємо всім за участь, організацію та проведення ДНЯ СЕЛА!!!