День села у Клепачах святкували з Народним депутатом

Минулої суботи Клепачі відзначали свій день народження. На свято завітали Народний депутат України Костянтин Іщейкін з помічниками , директор СВК "Перемога" Анатолій Пасюта, очільник м. Хорол Сергій Волошин.

Святкова програма розпочалася зі спортивних змагань, переможці яких отримали нагороди та дипломи. Концертну програму підготуали учасники художньої самодіяльності Новачиського СБК, Шишаківського СБК, Вергунівського СБК. На святі діяла виставка-ярмарок народних умільців громади. Зокрема були представлені роботи у техніці канзаши, металеві та дерев"яні вироби,  картини. Діяли дитячі атракціони. Працівники апарату сільської ради, відділу освіти та культури подбали про частування для присутніх . Закінчилося святкування дискотекою та фейєрверком.