У Клепачівській громаді вшанували учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС

В рамках відзначення 34-их роковин Чорнобильської катастрофи у населених пунктах громади відбулося покладання квітів до пам’ятних знаків у с.Клепачі та Шишаки та до інформаційно-меморіальної дошки у с.Новачиха на честь чорнобильців-земляків, у якому взяли учать сільський голова Микола Новоселецький, старости Віталій Барило та Віктор Костенко та працівники закладів і установ громади. З вуст керівника прозвучали щирі слова подяки на адресу всіх ліквідаторів-земляків. На жаль, через посилення карантинних заходів формат традиційного заходу  із вшанування чорнобильців було дещо змінено і всі бажаючі не змогля взяти участь в покладанні квітів на честь ліквідаторів. Та ми всі пам’ятаємо подвиг людей, які захистили світ від радіаційної загрози. За проявлені мужність і героїзм наш доземний уклін вам, шановні ліквідатори, і світла пам'ять  землякам-чорнобильцям, яких уже немає з нами.

Із могилою поруч і побіля ЧАЕС

Біля мертвої Прип’яті – дерево-Хрест.

Тих, що впали у квітні, мов у гарті війни,

Просить дерево пам’яті: «Пом’яни, пом’яни…»