28 червня - 24 річниця Дня Конституції!

28 червня - День Конституції України, одне із найголовніших державних свят. Вітаємо всіх з прийдешнім національним святом. Конституція 1996 року стала важливим етапом у розвитку українського суспільства. Саме Конституція проголосила Україну суверенною, незалежною, демократичною, правовою державою. Напередодні свята бібліотекар Вергунівської сільської бібліотеки на абонементі організувала для відвідувачів книжкову виставку: «До Конституції з повагою, до влади з надією”. Сподіваємося, що запропоновані нами книги допоможуть усім бажаючим дізнатись більше про конституційні права і свободи громадян, державні та народні символи України.

Любіть Україну, дізнавайтесь про неї більше та бережіть свою мову і державу!

У Вергунівській сільській бібліотеці функціонує віртуальна книжкова виставка "До Конституції з повагою, до влади з надією".

Запрошуємо до перегляду!