Бібліотекарями громади були проведені заходи з нагоди 101 річниці Соборності України

У сільських бібліотеках Клепачівської громади були проведені заходи  до Дня Соборності України.Зокрема, бібліотекар Шишаківської бібліотеки Зоя Хоменко провела історичну годину "Квітуй ,Україно, соборна і вірна". Бібліотекар Клепачівської сільської бібліотеки Наталія Кваша спільно із завідуючою Клепачівським сільським клубом Василиною  Горбань провели конкурс малюнку для наймолодших читачів, - а саме для учнів 2 класу Клепачівської початкової школи,- "Соборність України - Соборність наших душ".  Бібліотекарем Вергунівської бібліотеки Маргариторою Січ разом з учителем історії Вергунівської ЗОШ Людмилою Моргун для учнів 9 класу  проведена патріотична година "Нам берегти тебе соборну і єдину, і нам твою історію творить", яку доповнила книжково-ілюстративна виставка "Ми українці - ми єдині". Бібліотечні заходи проведені з метою виховання почуття національної гідності, гордості за свою Батьківщину та народ, повагу до історії.