З нагоди 100-річчя від дня народження Героя Радянського Союзу на приміщенні Клепачівського НВК було встановлено Меморіальну дошку

Урочистості із вшанування памяті Клепача Прокопа Федоровича розпочалися у Вергунівській ЗОШ І-ІІ ст. На захід завітали сільський голова Микола Новоселецький, голова правління СВК "Перемога" Анатолій Пасюта, Голова районної ради ветеранів Дмитро Кражан,  син Прокопа Федоровича Олександр Прокопович з дружиною, донькою та внучкою, голова ради ветеранів Клепачівської громади Валентина Пономаренко. Під час зустрічі із родиною Клепача присутні дізналися про його біографію, син Прокопа Федоровича, - Олександр Прокопович, поділився спогадами про батька.

Далі урочистості продовжилися відкриттям Меморіальної дошки на честь нашого земляка Клепача Прокопа Федоровича на приміщенні Клепачівського НВК.