21 листопада - День Гідності та свободи

В Україні щороку 21 листопада відзначають День Гідності та Свободи.

Цей день присвячений двом революціям, які відбулися в Україні – Помаранчевій революції, яка була у 2004 році, та Революції Гідності – у 2013 році.

13 листопада 2014 року Указом Президента України Петра Порошенка було встановлено свято свободи. Введення пам'ятної дати - це спроба донести майбутнім поколінням українців правдиву інформацію про найважливіші події країни початку XXI століття, а також для вшанування патріотизму і мужності громадян, які стали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини, національних інтересів України та її європейського вибору.

П'ять років тому в Україні сотні молодих людей вийшли на Майдан Незалежності з мирним протестом проти призупинення курсу на євроінтеграцію.