У громаді подарунковими наборами відзначили матерів загиблих учасників АТО та матерів-героїнь

З нагоди Міжнародного дня матері за рішенням Виконавчого комітету Клепачівської сільської ради було вручені подарункові набори матерям загиблих учасників АТО Жмур Галині Лукичні та Циганенко Любові Іванівні та 4 -ом матерям -героїням Сторчак Валентині Петрівні, Пономаренко Вірі Миколаївні, Рябіковій Валентині Павлівні та Бузько Валентині Миколаївні. Щиро бажаємо усім матерям, мамам і матусям щастя і здоров'я,щоб ваше материнське серце не втомлювалося битися і любити, щоб діти слухалися і поважали, щоб були веселими і щасливими.